AMG Warszawa = na bieżąco z finansami

Kadry i płace to dział Państwa firmy, który niejednokrotnie może przysporzyć wielu problemów. Jest to kwestia szczególnie skomplikowana, jeśli chodzi o firmy zatrudniające dużą ilością pracowników. Na szczęście nie są Państwo pozostawieni sami sobie. Nasze biuro rachunkowe w Warszawie zadba o kadry i płace Państwa firmy w jak najbardziej profesjonalny sposób.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy przy kadrach i płacach?

Prowadzenie działu kadr i płac wymaga często specjalistycznej wiedzy. Nie każdy właściciel firmy ma obowiązek taką wiedzę posiadać. Prowadzenie biznesu jest zajęciem niezwykle czasochłonnym i trudno jest wymagać, aby każdy właściciel zajmował się wszystkim osobiście. Dlatego też warto skorzystać jest z profesjonalnej pomocy Szczególnie jeśli chodzi o te bardziej specjalistyczne zagadnienia, a takim zagadnieniem są właśnie kadry i płace.

Oddając obsługę tego działu w ręce specjalistów, mogą być Państwo pewni, że wszystko od A do Z zostanie przeprowadzone w sposób fachowy oraz że nie pojawią się żadne błędy, co mogłoby skutkować niemiłymi kontrolnymi wizytami ze strony odpowiednich organów. Ponadto wszystkie sprawy dotyczące pracowników będę niezwykle uporządkowane, co będzie miało wpływ na pozytywny wizerunek w ich oczach Państwa jako właścicieli firmy.

Co może zapewnić Państwu nasze biuro księgowe?

Jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z usług profesjonalistów, mają Państwo dwie opcje do wyboru. Pierwszą jest zatrudnienie licznej wyspecjalizowanej kadry, która zajmie się sprawami kadr i płac. Rozwiązanie to jednak niesie za sobą dość spore koszty i niepotrzebnie zwiększa ilość pracowników w Państwa firmie.

Drugą opcją jest powierzenie tego działu profesjonalnemu biuru księgowemu. Jest to rozwiązanie przede wszystkim o wiele bardziej korzystne dla Państwa na płaszczyźnie finansowej. Pozwoli ono zredukować koszty, zaoszczędzić czas, a także zapewni bezpieczeństwo oraz wysoką jakość świadczonych usług. Nasze biuro rachunkowe gwarantuje Państwu także pełną terminowość zleceń. Bez żadnych problemów zajmiemy się całym podstawowym zakresem usług kadrowo-płacowych, dzięki czemu nie będą musieli Państwo marnować czasu na poszukiwanie kolejnych specjalistów.

Gwarantujemy Państwu pełną satysfakcję ze świadczonych przez nas usług. Dzięki nam kadry i płace w Państwa firmie już nigdy więcej nie będą stanowić najmniejszego problemu, a wszystkie związane z nimi sprawy będą załatwione z zachowaniem najwyższej jakości usług.

Podstawowy zakres usług kadrowo – płacowych

  • naliczanie wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • sporządzanie oraz przekazywanie rozliczeń i deklaracji do Urzędu Skarbowego, ZUS i PFRON
  • prowadzenie ewidencji wynagrodzeń pracowników
  • sporządzanie przelewów z tytułu wynagrodzeń
  • wystawianie zaświadczeń o dochodach dla pracowników
  • sporządzanie rozliczeń rocznych pracowników (PIT – 11)
  • stała współpraca z inspektorami BHP

Jeżeli macie Państwo pytania lub chcecie poznać ofertę szczegółową, prosimy o kontakt. Nasi specjaliści pomogą wybrać rozwiązania najlepiej dopasowane do Państwa potrzeb.

Nie przegap

Częste pytania

Dowiedz się więcej o współpracy z AMG

Ciekawe strony

Aktualne informajce i regulacje

Kontakt

Przyjdź, zadzwoń lub napisz